SKYRIZON І DCH ПОВТОРНО ЗВЕРНУЛИСЯ ДО АМКУ ЗА ДОЗВОЛОМ НА КОНЦЕНТРАЦІЮ «МОТОР СІЧ»

Група DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського і її китайські партнери Skyrizon повторно подали заявку до Антимонопольного комітету України на узгодження придбання пакета акцій АТ «Мотор Січ».

 

Про це 23 вересня повідомила пресслужба DCH.

 

Як відзначили в прес-службі компанії, китайські акціонери АТ «Мотор Січ» не можуть приступити до управління компанією з 2017 року.

 

 

Вони також нагадують, що протягом всього цього періоду часу діяльність підприємства заблокована через низку арештів, накладених в рамках кримінальних справ трирічної давності, в яких немає підозрюваних і які навіть не розслідуються.

 

Нагадаємо, раніше у відеозверненні, наданому РБК-Україна ключовий акціонер компаній Beijing Xinwei Technology Group і Beijing Skyrizon Ван Цзін заявив, що занепокоєння китайських інвесторів ПАТ «Мотор Січ» пов’язана як з фінансовим збитком, який вони понесли, інвестувавши понад 1 млрд дол. у підприємство.

 

«Як інвестора, мене дуже дивує одне питання — чому крім нас нікого по-справжньому не хвилює питання виживання» Мотор Січ? Щоб отримати більшу частку ринку на найбільшому, що найшвидше в світі китайському ринку, зайняти на ньому більш сильні позиції і отримати перспективи розвитку, компанія повинна сформулювати і реалізувати стратегічний середньостроковий і довгостроковий план розвитку своєї продукції і послуг», — процитувала Ван Цзіна пресслужба компанії DCH.

 

Як відомо 14 вересня Шевченківський районний суд Києва відмовився знімати арешт на акції ПАТ «Мотор Січ». За словами адвокатів, своїми рішеннями українські суди сприяють блокуванню роботи підприємства, а також намагаються «заморозити» нинішню патову ситуацію, що є систематичним порушенням прав акціонерів.

 

Крім цього, адвокати зазначають, що надумані кримінальні справи і пішли за ними арешти акцій мають політичну і корупційну підоснову.

 

У свою чергу, 4 вересня китайські інвестори з компанії Skyrizon направили українському уряду повідомлення про намір почати міжнародний арбітраж проти держави Україна з вимогою відшкодувати збиток в 3,5 млрд дол.

Поделиться публикацией