RHEINMETALL ТА KMW ВРЕГУЛЮВАЛИ СУДОВУ СУПЕРЕЧКУ ЩОДО ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НА LEOPARD 2

Німецькі компанії-виробники зброї Rheinmetall та Krauss-Maffei Wegmann врегулювали судову суперечку щодо прав інтелектуальної власності на Leopard 2 — один із найсучасніших бойових танків у світі.

Про це 2 травня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на агенцію Reuters.

Збільшення оборонних замовлень через війну в Україні, зокрема попит на танки Leopard з боку Києва для боротьби з російськими військами, стимулював обидві компанії наростити виробництво. Збільшення витрат на оборону допомогло компанії Rheinmetall отримати рекордний прибуток торік.

Як зазначається, компанія Rheinmetall із Дюссельдорфа виготовляє гармату для танків Leopard 2, а мюнхенська компанія KMW виготовляє шасі для них.

Представники KMW у березні подали позов у зв’язку з заявами головного виконавчого директора Rheinmetall Арміна Паппергера про те, що його компанія володіє правами на модель Leopard 2A4.

У Rheinmetall заявили, що обидві сторони прагнули невідкладно врегулювати суперечку з метою швидшого повернення до повсякденних справ.

«У заявах, які стали предметом суперечки, ані сам Паппергер, ані Rheinmetall AG не мали наміру стверджувати, що Rheinmetall AG є власником ексклюзивних прав на Leopard 2A4», – пояснили у компанії.

 

Поделиться публикацией