DCH БУДЕ СПІЛЬНО СО SKYRIZON РОЗВИВАТИ «МОТОР СІЧ» І УКРАЇНСЬКЕ АВІАБУДУВАННЯ

4 серпня представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Обидві сторони будуть вести всебічне співробітництво, спільно здійснюючи діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, запорізького ПАТ «Мотор Січ».

Така інформація 4 серпня з’явилася на порталі DCH.

DCH має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізький рудника «Суха Балка». Силами DCH був побудований і ефективно адмініструється сучасний аеропорт в Харкові, в даний час DCH бере участь в проекті будівництва нового аеропорту в Дніпрі в якості приватного інвестора аеровокзального комплексу.

Згідно з сайтом DCH, це — одна з найбільших і найбільш динамічно розвиваються українських бізнес-груп з 20-річною історією.

Засновник і президент Олександр Владиленович Ярославський — один з найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, громадський діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (більше $ 300 млн інвестицій в об’єкти Євро-2012), який посів у 2016 році 8-й рядок в рейтингу українського видання Forbes.

Поделиться публикацией