40 МОДЕЛЕЙ УКРАЇНСЬКИХ БПЛА ОТРИМУЮТЬ ДЕРЖАВНІ КОНТРАКТИ — ФЕДОРОВ

Після спрощення допуску для експлуатації дронів та усунення бюрократії 40 моделей українських БПЛА отримують державні контракти.

Про це повідомив віцепремʼєр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, торік таких безпілотників було 7.

Зараз міністерство цифрової трансформації працює над тим, щоб максимально збільшити кількість безпілотників на фронті.

«Ми прибрали майже всі блокери. Ввели fast-track для БПЛА, створили спеціальні зони для навчання пілотів та тестування дронів. Усунули зайву бюрократію, спростили допуск для експлуатації та багато іншого», – розповів Михайло Федоров.

Завдяки цьому 40 моделей українських БПЛА пройшли процедуру введення в експлуатацію та вже отримують державні контракти.

За його словами, просто зараз військовим потрібні тисячі FPV-дронів, адже вони швидкі, влучні, маневрені та знищують багато російської техніки.

Вже є бюджет на закупівлю таких БПЛА, але не кожна українська компанія готова виробляти настільки багато дронів.

«Команда Армії дронів постійно на зв’язку з виробниками – консультує щодо оформлення документів, допомагає організовувати випробування на полігоні. Тому українським розробникам FPV-дронів не треба хвилюватися стосовно проходження всіх процедур. Ми завжди готові допомогти, щоб ви швидше отримали контракти та масштабували виробництво», – додав віцепрем’єр.

Поделиться публикацией