254 ТИС. УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В УКРАЇНІ ОТРИМАЛИ СОЦІАЛЬНУ КАРТКУ УЧАСНИКА АТО

254 тис. учасників бойових дій в Україні отримали соціальну картку учасника АТО.

Про це 10 грудня ц.р. повідомив Інтерфакс-Україна, посилаючись на  голову правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці — разом» Руслана Руденка.

«Спочатку долучилися до цієї програми ті підприємці, небайдужі українці, які з 2014 року всіх зусиль докладали для допомоги на фронті, далі ми розширили ці межі й почали залучати національні мережі, за що ми їм дуже вдячні. Це довело, що програма ефективна, дієва. На сьогодні кожен другий учасник бойових дій, навіть більше ніж половина учасників бойових дій, це 254 тис., отримали такі картки», — сказав Руденко на прес-конференції в Києві в четвер.

Він додав, що до програми вже долучилися понад 2,5 тис. підприємців, малий і середній бізнес.

«За ці роки ця програма ні мало ні багато, але надала вже 918 млн грн. Якщо розділити на 254 тис., можливо, виходить не така велика сума на кожного учасника бойових дій за ці п’ять із половиною років. Але загалом це дуже істотна адресна недержавна допомога», — наголосив Руденко.

За його словами, наразі в програмі беруть участь сотні ФОП і десятки всеукраїнських мереж, зокрема «Епіцентр», «Фокстрот», «Фуршет», мережа заправок WOG.

Руденко зазначив, що на всій території України є регіональні представництва об’єднання «Українці — разом», у яких учасникам бойових дій допомагають отримати картку.

Крім того, за його словами, взяти участь у програмі може будь-який партнер, оскільки картка уніфікована, технічно адаптується до будь-якого бізнесу в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться публикацией