22 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ДРУГИЙ ЕТАП СПІЛЬНОГО БІЛОРУСЬКО-РОСІЙСЬКОГО НАВЧАННЯ «СЛОВ’ЯНСЬКЕ БРАТСТВО — 2020»

22 вересня розпочнеться другий етап спільного білорусько-російського навчання «Слов’янська братство — 2020»

На тлі теперішньої військово-політичної обстановки навколо Республіки Білорусь президентом Лукашенком прийнято рішення про проведення другого етапу спільного білорусько-російського навчання «Слов’янська братство — 2020».

Про це 21 вересня повідомив портал Міноборони Білорусі (mil.by).

На першому етапі навчання війська на Брестському полігоні відпрацювали навчально-бойові завдання з контртерористичної тематиці. У тому числі були відпрацьовані питання блокування і знищення умовних незаконних збройних формувань на території західних районів країни.

Другий етап пройде в період з 22 по 25 вересня у формі оперативно-тактичного навчання. Основною спрямованістю практичних дій військ при цьому стане ведення спільних дій в інтересах забезпечення військової безпеки держави. Керівником навчання на даному етапі є заступник міністра оборони Республіки Білорусь генерал-майор Сергій Потапенко.

У ньому візьмуть участь військовослужбовці Західного оперативного командування, сил спеціальних операцій Збройних сил, ВПС і військ ППО, ракетних військ і артилерії, а також підрозділи двох з’єднань повітрянодесантних військ Збройних Сил Російської Федерації. Всього в практичних діях буде задіяно близько 6000 військовослужбовців, понад 500 одиниць бойової техніки. При цьому від Збройних сил Російської Федерації — близько 1000 чоловік і до 100 одиниць бойової техніки.

Для відпрацювання практичних дій військ (сил) будуть задіяні 230-й загальновійськовий полігон Обуз-Лесновского, полігони Брестський, Гожскій і 210-й авіаційний полігон Ружанський.

Особливістю даного навчання стане виконання навчально-бойових завдань у складних умовах, в тому числі проведення маршів, десантування особового складу і бойової техніки з літаків військово-транспортної авіації, форсування водних перешкод, проведення бойових стрільб, а також бойове застосування авіації.

«Спільне навчання «Слов’янська братство — 2020» носить суто оборонний характер і направлено на відпрацювання спільних дій угруповань військ відповідно до наявних домовленостей Республіки Білорусь і Російської Федерації, а також на подальше зміцнення і розвиток інтеграційних процесів в рамках зміцнення обороноздатності Союзної держави» — наголошує військове відомство Білорусі.

Поделиться публикацией