ХКБМ ОТРИМАЛО ЗАМОВЛЕННЯ НА 75 БТР-4Е

ДП ХКБМ (Харківське конструкторське бюро з машинобудування) має замовлення на виробництво 75 бронетранспортерів БТР-4Е на 2021 рік.

Про це стало відомо в ході візиту нового очільника ДК «Укроборонпром» на Харківщину. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Окрім виробництва нових бронетранспортерів за державним оборонним замовленням, ще має бути виготовлена одна командна штабна БТР-4К та одна ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ.

Цього року ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування» вже виготовило для Міністерства оборони України 45 бронетранспортерів БТР-4Е, також продовжується виконання контракту на постачання 10 одиниць аналогічної техніки для Національної Гвардії України.

Перші відвантаження бронетехніки, після відновлення робіт за контрактом 2016 року, відбулися у грудні 2019 року, тоді військовим передали 12 бронетранспортерів БТР-4Е.

Потім передача техніки відбувалась регулярно. У серпні Міноборони отримало крайні 4 БТР-4Е за цим замовленням.

Бронетранспортер БТР-4 «Буцефал» призначений для транспортування бійців та їх вогневої підтримки в ході бою.

Демонстраційний прототип вперше був представлений публіці в червні 2006 на виставці «Авіасвіт-ХХІ» в Києві, а виробництво розпочалось за декілька років в інтересах іноземного замовника, проте згодом він відмовився від закупівлі декількох партій через їх низьку якість.

Після початку російської агресії у 2014-у році бронетранспортером зацікавились і в українських силових відомствах та в ході експлуатації вони були доопрацьовані.

Також було змінено виробничий майданчик з виробництва корпусів з Лозівського ковальсько-механічного заводу на безпосередньо ХКБМ.

Поделиться публикацией