У 2024 РОЦІ ВІЙНА МОЖЕ ПРИЗУПИНИТИСЯ

Цього року війна між Україною та Росією може або призупинитися, або завершитися взагалі. Проте таке «перемир’я», ймовірно, буде лише тимчасовим. Про це пише Die Welt.

«Для України є загроза у цьому році перейти в оборонну позицію, не в останню чергу внаслідок безвідповідальних дій канцлера Шольца та інших західних політиків. З’являється все більше ознак того, що конфлікт може бути припинений на певний час», — йдеться у публікації.

Україна не має жодної перспективи повернути втрачені території цього року. Навпаки – варто чекати на нові наступи росіян. Війна в Україні навряд чи триватиме ще кілька років. Є все більше ознак того, що конфлікт може бути тимчасово припинений, можливо, навіть цього року. У виданні пишуть, що якщо не буде заморожування війни, то згодом ні Росія, ні Україна не матимуть переваг на полі бою. “Україна не має жодної перспективи повернути втрачені території цього року. Навпаки – варто чекати на нові наступи росіян, і будуть нові територіальні втрати. На Україну чекає “критична фаза” до вересня, якщо Захід швидко не передасть набагато більше зброї”, – також йдеться у матеріалі.

Поделиться публикацией