У ПОЛЬЩІ ВИРІШИЛИ СТВОРИТИ БЕЗПІЛОТНІ ВІЙСЬКА

06 березня, 2024, У Міноборони країни наголосили, що вони «вивчили уроки війни в Україні». Міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш анонсував створення у Збройних силах країни безпілотних військ. Про це повідомляє legaartis.pl.

«Вивчивши уроки війни в Україні, ми створюємо безпілотний військовий компонент. Ми створюємо підрозділи безпілотників», – зазначив глава Міноборони. При цьому, каже Косіняк-Камиш, йдеться не лише про дрони. «Їх використання виправдане не тільки в повітрі. Є морські дрони, є наземні дрони. Вчора на нараді з керівництвом ВМС ми говорили про використання безпілотників і про те, як адаптувати техніку, щоб не залишатися позаду», – додав він.

Нагадаємо, минулого місяця президент України Володимир Зеленський видав указ №51/2024 «Про нарощування спроможностей сил оборони», який передбачає створення у складі Збройних Сил України окремого роду сил – Сил безпілотних систем. Йдеться про використання безпілотних та роботизованих повітряних, морських та наземних систем.

Поделиться публикацией