У МІНОБОРОНИ КРАЛИ КОШТИ

Правоохоронці викрили на одещині привласнення посадовцями міноборони україни мільйонів бюджетних коштів, виділених на будівництво військових містечок.

Про це повідомляє пресцентр служби безпеки україни.

Оперативники задокументували, що організували оборудку чиновники південного територіального квартирно-експлуатаційного управління міноборони за змовою з афілійованими комерційними структурами.

у ході виконання підрядних будівельних робіт посадовці підписували акти виконаних робіт за фактично невиконані послуги із будівництва казарм поліпшеного планування.

Попри це, вони перераховували бізнесменам бюджетні кошти, частину з яких привласнювали.

у межах кримінального провадження співробітники сбу спільно з представниками південного офісу держаудитслужби провели аудит будівництва двох казарм поліпшеного планування в одному з військових містечок у селищі чорноморське.

Відзначається, що лише у ході огляду двох казарм було виявлено факти не виконання робіт на суму понад 11 169 994 грн .

Правоохоронці провели низку обшуків в офісних приміщеннях комерційної структури, адміністративній будівлі міністерства оборони, за місцем будівництва казарм та адресами проживання п’ятьох фігурантів кримінального провадження.

Під час слідчих дій вилучено докази, зокрема документацію, які підтверджують оборудку з бюджетними коштами.

Наразі організатору корупційної схеми, директору будівельної компанії, а також двом керівникам південного територіального квартирно-експлуатаційного управління оголошено про підозри.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

 

 

 

Поделиться публикацией