У КРЕМЛІ ПЛАНУЮТЬ МОБІЛІЗУВАТИ НА ВІЙНУ В УКРАЇНІ КІЛЬКА СОТЕНЬ ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ – ПРЕДСТАВНИК ГУР

За даними української розвідки, у Кремлі планують мобілізувати на війну в Україні кілька сотень тисяч людей.

Про це 14 серпня ц.р. повідомив розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю Obozrevatel.

«Агресор має намір відновити боєздатність і наступальний потенціал своєї армії. Керівництво армії держави-агресора декларує намір створити цілу низку нових військових формувань: десантних полків, дивізій, механізованих бригад. За нашими оцінками, у Кремлі планують мобілізувати на війну в Україні кілька сотень тисяч людей», – сказав Скібіцький.

втримати те, що Росія окупувала, а також продовжувати воєнний тиск на нашу державу, ворогу необхідна не лише мобілізація, а й час на підготовку солдатів та їхнє оснащення.

«Масова мобілізація – непопулярне рішення, але путінський режим не має іншого виходу. Вони вже давно до цього готуються», – зазначив Скібіцький.

Він зауважив, що Росія уже ухвалила низку законів і нормативних актів, які посилюють покарання за неявку у військкомат та ухилення від мобілізації. Також у Росії збільшили призовний вік, а саму повістку на війну тепер надсилають в електронному форматі, розповів представник ГУР.

Поделиться публикацией