У КАБМІНІ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ ПОСАДА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА З ПИТАНЬ ОБОРОНИ — АРАХАМІЯ

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що в Кабінеті міністрів України може з’явитися посада віце-прем’єр-міністра з питань оборони. Про це він повідомив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» 2 березня.

 

За його словами, в парламенті хочуть посилити інтеграційну функцію в сфері оборони.

 

«Ми хотіли б посилити інтеграційну функцію в сфері оборони. У нас є міністр оборони. Але є ще оборонний комплекс» Укроборонпром «, є приватний оборонний сектор і т.д. У нас є Рада національної безпеки і оборони, який цю інтеграційну функцію повинен брати на себе, але на рівні Кабміну було б добре взяти віце-прем’єра з питань оборони «, — заявив Арахамія.

 

Він також заявив, що після найближчої ротації в складі Кабміну з’явитися чотири-п’ять нових осіб. При цьому, він зазначив, що малоймовірно, що в Кабміні може з’явиться посаду першого віце-прем’єр-міністра.

 

Нагадаємо, раніше джерело у Верховній Раді розповів РБК-Україна, що під час позачергового засідання Ради нардепи планують призначити чотирьох міністрів і створити посаду віце-прем’єра з питань промисловості. При цьому він додав, що депутати планують звільнити міністра закордонних справ, міністра охорони здоров’я і міністра соціальної політики.

 

Крім того, в ході брифінгу прем’єр Олексій Гончарук, коментуючи кадрові зміни в уряді заявив, що в Кабінеті міністрів думають про посилення.

Поделиться публикацией