У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО ДОКТРИНУ РОЗВИТКУ ВІЙСЬКОВОГО ЛІДЕРСТВА

Доктрину розвитку військового лідерства у Збройних Силах України затвердив начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Про це 4 грудня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

Лідерство залишається ключовим компонентом забезпечення професійної діяльності як окремих військовослужбовців різних категорій, так і органів військового управління, військових частин, підрозділів під час виконання завдань за призначенням, не дивлячись на різноманіття визначень та методів реалізації. Вагому роль лідерство військовослужбовців відіграє, зокрема, у цінностях, традиціях, етиці поведінки, дотриманні військової дисципліни та корпоративної військової культури в арміях держав-членів НАТО.

Дана Доктрина – це документ, що відображає систему поглядів на процес, роль, місце та завдання військових організаційних структур щодо військового лідерства. Вона має на меті систематизувати ідеї, переконання, погляди й принципи військового лідерства, визначити та розкрити сутність засадничих лідерських цінностей у ЗС України, надати чіткі характеристики ідентичності лідера в українському війську тощо.

Практична реалізація цієї Доктрини дозволить підняти рівень професійної підготовки, розвинути моральні та психологічні можливості особового складу сил оборони, розкрити та реалізувати національно-духовний потенціал бойових традицій українського війська, підтримувати психологічну готовність та ефективно виконувати завдання за призначенням.

 

 

 

Поделиться публикацией