У ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ ДО КІНЦЯ ЦЬОГО РОКУ НАПЕРЕДОДНІ АНОНСОВАНУ УКРАЇНСЬКУ РОЗРОБКУ З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ У 1000 КМ

У ДК «Укроборонпром» розраховують завершити до кінця цього року напередодні анонсовану українську розробку з дальністю у 1000 км та вагою бойової частини у 75 кг.

Про це 18 жовтня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву в телеефірі менеджера проєктів держконцерну Олега Болдирєва.

«Так, ми натякнули. Так, зараз розробляємо. Так, зробимо. Я дуже сподіваюсь, що вже до кінця року зможемо здивувати українців та противника. Але технічні подробиці, назву та деякі речі, які можуть бути не дуже важливими, поки що не можемо сказати», — зазначив він.

Болдирєв уточнив, що об’єднання досвіду міжнародних партнерів, приватних українських виробників та державного сектору у виробництві вітчизняного БпЛА дають надію, що в України буде більш ефективна зброя.

«Нам потрібно вести асиметричну війну; застосування БпЛА на далекі відстані, зокрема, як зараз робить росія. Але ми бачимо це дещо по-іншому, бо в нас є союзники та потужний приватний досвід з виготовлення безпілотників. І ось таке об’єднання дає нам велику надію», — додав він.

Поделиться публикацией