У БРИТАНІЇ З’ЯВИТЬСЯ ЗАГІН СПЕЦПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ З РОСІЙСЬКИМ ВПЛИВОМ

У Великій Британії найближчим часом з’явиться загін спецпризначення для боротьби з російським впливом.

Про це 22 вересня ц.р. повідомив Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ру.

Зазначається, що на маневри нової бригади спецоперацій на базі полку рейнджерів Спеціальної авіадесантної служби (SAS) буде надано £ 120 млн. Спецпризначенці повинні будуть «припиняти втручання» російської держави в країнах по всьому світу «в рамках серйозної перестановки пріоритетів оборони».

За словами глави генштабу Сера Марка Карлтон-Сміта, спецпризначенці будуть боротися з «ворожими державними суб’єктами». Згідно з даними газети, новий загін буде співпрацювати з Секретною розвідувальною службою MI6 для здійснення секретних операцій зі спостереження за шпигунами і військовими підрозділами Росії.

Крім того, до обов’язків загону увійде обшук будинків і машин, спецпризначенці серед іншого вивчатимуть зображення з мініатюрних камер, дронів і супутників. Все це буде здійснюватися з метою дискредитувати російську діяльність.

16 березня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон представив доповідь з питань безпеки, згідно з якою королівство має намір збільшити фінансування британської армії, продовжити співпрацю зі США і підвищити свій ядерний потенціал, незважаючи на те, що майже 11 років тому Лондон прийняв рішення про його скорочення. При цьому в документі Росію назвали однією з головних загроз для безпеки королівства.

Поделиться публикацией