УРЯДОВА КОМАНДА ПОСІЛА ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНИХ НАВЧАННЯХ З КІБЕРБЕЗПЕКИ

 

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події посіла четверте місце на міжнародних навчаннях з кібербезпеки.

 

Про це 24 грудня ц.р. повідомила газета «День», посилаючись на сайт Спеціалізованого структурного підрозділу Державного центру кіберзахисту України CERT-UA.

 

«Фахівці Урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA посіли 4 місце на міжнародних навчаннях з кібербезпеки Cyber Shield 2019, які проводилися в Анкарі, Туреччина, 19-20 грудня 2019 року за підтримки Міністерства транспорту та інфраструктури Туреччини, Управління інформаційно-комунікаційних технологій Туреччини та Міжнародного союзу телекомунікацій(ITU)», — йдеться в повідомленні.

 

Всього на навчаннях було представлено 19 команд, що представляли 16 країн Європи, Близького Сходу та Азії. Навчання Cyber Shield 2019 проходили у вигляді змагань. Кожна команда контролювала свою мережу, яка імітувала мережу організації, на яку здійснювалися кібератаки. Бали нараховувались по 3 показникам: виявлення кібератак та усунення їх наслідків; доступність публічних сервісів організації та блокування доступу до приватних сервісів організації.

 

Найвищі сходинки за підсумками змагань посіли команди Іспанії, Литви та Туркменистану.

 

«Зазначенні навчання пропонують унікальну можливість взяти участь у численних технічних заходах із кібербезпеки», — наголосили в CERT-UA.

 

Основними завданнями навчань є підвищення можливостей реагування на кіберінциденти, розширення розуміння кібер-ризиків та пов’язаних з цим наслідків та забезпечення взаємодії серед міжнародних суб’єктів забезпечення кібербезпеки, особливо національних команд CERT. В навчаннях відпрацьовуються різні сценарії, що стосуються найбільш поширених типів кібератак. Крім того, були там й вправи із захисту критичних інфраструктур та складні загрози кібербезпеки, з якими можуть зіткнутися установи та організації.

Поделиться публикацией