УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ EVEREST РОЗРОБИЛА БОРТОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ БОЄМ

Фахівці компанії Everest розробили нову бортову інформаційну систему Hermes-C2 (Command and Control). Таку інформацію повідомляє Defense Express 30 липня ц.р., з посиланням на директора департаменту оборонних технологій компанії Everest Дмитра Люліна.

“Ми вивчаємо потреби військових, аналізуємо події в ООС, що дозволяє нам ефективно реалізувати рішення для нашої армії. Система Hermes-C2 надасть українським танкістам можливість швидко реагувати на загрози та суттєво підвищить ефективність використання бронетанкової техніки Збройними Силами України”, — заявив Д.Люлін.

Система Hermes-C2 разом з комплектом допоміжного обладнання встановлюється на танк та інтегрується із засобами зв’язку Aselsan чи Harris. Пристрій забезпечує автоматизацію функцій командування та контролю: здійснює передачу формалізованих команд та донесень з функціями підтвердження, а також обмін інформацією про боєкомплект, наявність пального, технічний стан чи стан екіпажу. Військові матимуть доступ до картографічних даних, відображення свого місцезнаходження за даними GPS (радіостанції та власний модуль), а також сектору огляду та тактичної обстановки. Система може в автоматичному чи ручному режимі прокласти маршрут, який будуть бачити інші члени бойової групи.

Як зазначають представники компанії Everest, розробники вже зараз працюють над удосконаленням системи. Водночас у більшості випадків питання модернізації пристрою вирішується заміною програмного забезпечення.

 

 

Поделиться публикацией