УКРАЇНА ОТРИМАЄ КОНКРЕТНУ ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ ВІД ПАРТНЕРІВ У ВИПАДКУ РОЗВ’ЯЗАННЯ РОСІЄЮ ГАРЯЧОЇ ФАЗИ – КУЛЕБА

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримає конкретну військово-технічну допомогу від партнерів у випадку розв’язання Росією гарячої фази.

Про це 16 квітня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву Міністра закордонних справ Дмитра Кулебу в ефірі програми “Право на владу”.

“У разі якщо, не дай Боже, активні масштабні бойові дії відновляться, то ми отримаємо конкретну предметну військово-технічну допомогу від низки наших партнерів, яка суттєво зміцнить оборону, обороноздатність України та допоможе нам відбити наступ агресора”, — запевнив міністр.

Пізніше Кулеба уточнив, яких саме сфер стосуватиметься згадана допомога.

“Україна отримує та отримає ще більшу військово-технічну підтримку: конкретну зброю, конкретні розвідувальні дані, конкретні технології, які зміцнять українську здатність захищатися”, — додав він.

Глава МЗС окремо звернув увагу на намагання України розшити тренувальні місії з іншими країнами.

“Ми вже порушили питання не лише зі Сполученими Штатами, але і з деякими іншими країнами про розширення тренувальних місій, які… ще додатково, ще масштабніше сприятимуть підготовці українських Збройних Сил”, — говорив Кулеба.

Міністр підкреслив, що наразі мета України — зупинити та не допустити ескалації з боку Росії, але у випадку спроби розв’язати гарячу фазу, “Збройні Сили України та українська держава разом з партнерами захистить себе надійно”.

Як повідомляв Укрінформ, останнім часом збройні сили Російської Федерації здійснюють нарощування військ поблизу державного кордону України на півночі, на сході та на півдні, а також в окупованому Криму. Крім того, зросла кількість випадків порушення перемир’я на сході України з боку збройних формувань РФ, є втрати серед бійців ЗСУ. Паралельно Росія веде пропагандистську кампанію на виправдання агресії проти України.

 

Поделиться публикацией