УКРАЇНА МАЄ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ З ПОПОВНЕННЯМ ОСОБОВОГО СКЛАДУ СОУ

Проблеми з живою силою в Україні мають бути вирішені, оскільки новобранці не зіткнуться з перспективою бути відправленими в бій з недостатньою кількістю боєприпасів. Щойно президент Джо Байден підписав закон щодо виділення Україні допомоги, американські військові почали спішно доставляти вкрай необхідні озброєння на передову. Мета — залишити Росії якомога менше часу, коли вона може використати свою нинішню перевагу, перш ніж почне стикатися з більш активним опором. Голосування в Конгресі також стало важливим стимулом для підняття бойового духу України, повідомляє Financial Times.

Проблеми з живою силою в Україні, які залишаються актуальними, мають бути вирішені, оскільки новобранці не зіткнуться з перспективою бути відправленими в бій з недостатньою кількістю боєприпасів. Наявні в України запаси можна буде одразу ж вивільнити — їх більше не доведеться економити з побоювань, що їх не буде чим замінити. Європейські країни також отримають імпульс для продовження військової допомоги Україні.

Навіть коли були сподівання, що допомога США надійде на початку року, 2024 рік все ще розглядався як період, упродовж якого Україна скоріше утримуватиме позиції, ніж звільнятиме окуповану Росією територію. Знадобиться час, щоб оговтатися від перших важких місяців цього року, і ще більше часу, перш ніж Україна почне повною мірою користуватися перевагами нових постачань озброєння і збільшення виробництва артилерійських снарядів у Європі та США, вважає Financial Times. «Наразі найкращий спосіб для України у боротьбі з Росією — це продовжувати атаки, які вона регулярно здійснює останнім часом. Це використання безпілотників дальнього радіусу дії проти нафтопереробних заводів та інших об’єктів, що мають певну стратегічну цінність в Росії», — пише газета.

Поделиться публикацией