УКРАЇНА ЗБЕРІГАЄ КОНТРОЛЬ НАД ПЕРЕВАЖНОЮ ЧАСТИНОЮ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ

Україна зберігає контроль над переважною частиною повітряного простору над територією країни. Знищити українську авіацію та систему ППО Росія не змогла. Російська авіація сконцентрована переважно на сході та півдні України та українська армія завдає їй втрат.

Про це 27 квітня ц.р. повідомив Obozrevatel, посилаючись на заяву у британському Міністерстві оборони.

«Російська авіація в основному зосереджена на півдні та сході України, надаючи підтримку російським сухопутним військам. Росія має дуже обмежений доступ з повітря на північ і захід України, обмежуючи наступальні дії глибокими ударами з дистанційним озброєнням», — зазначили у британському оборонному відомстві.

У Британії констатують, що Російська Федерація продовжує бити по українських військових об’єктах та логістичній інфраструктурі по всій території України.

У Маріуполі окупанти перейшли до використання некерованих бомб, що збільшує кількість постраждалих серед мирних громадян.

«Більшість російських авіаударів по Маріуполю, ймовірно, завдаються з використанням некерованих вільнопадаючих бомб. Ця зброя знижує здатність Росії ефективно розрізняти цілі при завданні ударів, збільшуючи ризик жертв серед цивільного населення», — зазначає з посиланням на дані розвідки Міноборони Британії.

 

Поделиться публикацией