ТУРЕЧЧИНА РОЗПОЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ВАНТАЖНИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Turkish Aerospace Industries (TAI) анонсувала початок виробництва вантажних безпілотників, що забезпечуватимуть логістику військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах.

По це повідомив портал ukrmilitary.com.

«Наш проект БпЛА з вертикальною посадкою та зльотом дозволить швидко та безпечно забезпечити матеріально-технічну підтримку, необхідну нашим збройним силам у гірській місцевості», – йдеться у повідомленні TAI від 7 листопада.

У червні 2018 року Підсекретаріат оборонної промисловості Турецької Республіки (турецьк. — Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB)) дав старт програмі закупівель вантажних безпілотників з можливістю вертикальної посадки та зльоту. Контракт отримала TAI.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Повідомляється, що новий безпілотник зможе нести 50 кілограмів вантажів, він призначений для забезпечення матеріально-технічної підтримки військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах де логістика ускладнена.

«Завдяки вантажним безпілотним авіаційним системам такі речі, як зброя, боєприпаси, медичне обладнання, та інше обладнання, що необхідне силами безпеки на полі бою, будуть безпечно доставлені в найкоротші терміни навіть у складних погодних умовах», – сказав президент SSB Ісмаїл Демір 7 листопада.

Він також повідомив, що серійне виробництво розпочнеться в 2021 році.

Поделиться публикацией