США ВИДІЛЯТЬ $214 МІЛЬЙОНІВ НА БУДІВНИЦТВО ВІЙСЬКОВИХ ОБ’ЄКТІВ У СХІДНІЙ ЄВРОПІ

США планують виділити $214 мільйонів на будівництво військових об’єктів у Східній Європі для стримування російської агресії.

 

Про це повідомляє  Укрінформ з посиланням на видання Air Force Times.

 

«У 2018 році план витрат на оборону включає приблизно $214 мільйонів для будівництва об’єктів в Ісландії, Норвегії та більшості країн Східної Європи», — йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, ці кошти є частиною Європейської ініціативи стримування загрози (EDI). Вона була започаткована після окупації Росією Криму та подальшої агресії на сході України.

 

«Оскільки ми продовжуємо працювати над динамічним середовищем безпеки в Європі, фінансування EDI збільшує наші можливості для стримування і захисту від російської агресії», — йдеться в інформаційному бюлетені EDI.

 

Повідомляється, що ці інвестиції сприятимуть підтримці колективної оборони союзників США по НАТО, а також посилять безпеку та спроможність їх партнерів.

 

За інформацією видання, йдеться, зокрема, про перекидання на військові бази літаків п’ятого покоління F-22 Raptor та F-35 Strike Fighter, які повинні будуть відслідковувати активність російських ВКС на Північному і Балтійському морях. Крім цього, планується побудувати нові ангари на авіабазі в ісландському Кефлавіку, де будуть розміщені літаки P-8 Poseidon, шо відстежують підводні човни.

Поделиться публикацией