СПІВПРАЦЯ ЗІ США У СФЕРІ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ ВИЙШЛА НА ЯКІСНО НОВИЙ РІВЕНЬ — НАЧАЛЬНИК ГУР

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов із робочим візитом відвідав Сполучені Штати Америки.

Про це 25 листопада ц.р. повідомив портал Арміяinform.

У коментарі пресслужбі розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства він зауважив, що сьогодні американсько-українська співпраця в секторі безпеки і оборони, зокрема й воєнної розвідки, вийшла на якісно новий рівень: є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна й уся демократична спільнота світу.

«Той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії», — зауважив Кирило Буданов.

Начальник ГУР МО України відзначив, що керівництво української держави та Міністерство оборони України високо оцінюють фундаментальний внесок США у стримування гібридної агресії, яку вже понад сім років веде проти України путінський режим, а також активну участь у реформуванні сектору безпеки і оборони нашої держави.

«Без незалежної і стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й у всій Європі. Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією», — додав бригадний генерал Кирило Буданов.

Поделиться публикацией