РОСІЯ ВЖЕ ПРОВАЛИЛА ДРУГИЙ ЕТАП ВІЙНИ – СNN

Через різні обставини, насамперед, завдяки потужній відсічі української армії, окупанти не можуть реалізувати плани свого вождя Володимира Путіна ні на Донбасі, ні на півдні. Спочатку планувалося про вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, пробивання коридору через Миколаїв та Одесу до Придністров’я, а також повне захоплення Маріуполя. Але тепер у планах лише оточення агломерації Сєверодонецьк-Лисичанськ.

Про це 13 травня ц.р. повідомив Obozrevatel, посиаючись на CNN.

В повідомленні йдеться, що українські військові чинять серйозний опір загарбникам, а в Харківській області навіть перейшли у контрнаступ, за переваги ворога у кількості живої сили та військової техніки. Але постачання сучасного озброєння від західних союзників мають як мінімум зрівняти ситуацію на фронті. Є ризик перетікання конфлікту у війну на виснаження.

Крім того, інформується, що росіяни на різних ділянках фронту змогли просунутися лише на кілька кілометрів, а їхня тактика незмінна – накрити населені пункти бомбардуваннями та обстрілами та захопити вже руїни. На боці української армії погана дисципліна, моральний дух та відсутність мотивації в окупантів.

Поделиться публикацией