РОСІЙСЬКА АРМІЯ БУДЕ АНІГІЛЬОВАНА НЕЯДЕРНИМИ ЗАСОБАМИ У ВИПАДКУ БУДЬ-ЯКОЇ ЯДЕРНОЇ АТАКИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Імовірно, російський президент не блефує, коли говорить про свої ядерні погрози проти України, але й захід також не блефує, коли говорить, що російська армія буде анігільована неядерними засобами у випадку будь-якої ядерної атаки росії проти України.

Про це 13 жовтня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву Високого представника ЄС Жозепа Борреля під час церемонії відкриття Дипломатичної академії ЄС у Брюгге.

«Зараз існує ядерна загроза, і путін каже, що він не блефує. Добре, він не може дозволити собі блефувати. І це має бути зрозумілим, що люди, які підтримують Україну, Європейський Союз та країни-члени, Сполучені Штати та НАТО, — вони також не блефують. Будь-яка атака проти України знайде свою відповідь, — не ядерну відповідь, але таку потужну, що, з військової точки зору, російську армію буде анігільовано, і путіну не потрібно буде блефувати», — сказав Жозеп Боррель.

Він зауважив, що світ вийшов з ери та пост-ери «холодної війни». Ця ера після «холодної війни» завершилася з початком російської агресії проти України.

«Ми, безумовно, переживаємо «момент творення» нового світу. Тому що ця війна змінює багато речей, безумовно, вона змінює й Європейський Союз. Ця війна створить інший Європейський Союз, який матиме інші перспективи… Це серйозний момент нашої історії, і ми маємо продемонструвати нашу єдність, нашу силу та рішучість. Повну рішучість», — наголосив Високий представник ЄС.

Поделиться публикацией