ПУТІН ЗАЯВИВ ПРО НАМІР РОЗМІСТИТИ ЯДЕРНУ ЗБРОЮ В БІЛОРУСІ

Росія уклала угоду з сусідньою Білоруссю про розміщення на її території тактичної ядерної зброї у відповідь на постачання Україні снарядів із збідненим ураном. Про це заявив 25 березня голова злочинного кремлівського режиму в РФ Путін. За словами Путіна, такий крок не порушить угоди про нерозповсюдження ядерної зброї. Він додав, що Сполучені Штати розмістили ядерну зброю на території європейських союзників, повідомляє Reuters.

Будівництво сховища планують закінчити 1 липня. Там нібито Росія хоче розмістити свої тактичні ядерні боєприпаси.

Наразі, за словами Путіна, Білорусі передано літаки, які можуть нести заряди ядерної зброї, а також ракетний комплекс «Іскандер». «Заява Британії стала приводом для переговорів із Лукашенком, але Мінськ давно просить розмістити у них російське ТЯО. Ми вже допомогли, переобладнали літаки, 10 типів літаків готові до застосування тактичної зброї, передали «Іскандер», з 3 квітня приступаємо до навчання екіпажів. 1 липня закінчуємо будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі», — заявив Путін.

Крім того, Путін повідомив, що Росія має «сотні тисяч» снарядів із збідненим ураном.

За даними Інституту дослідження проблем роззброєння ООН, боєприпаси зі збідненим ураном не можуть вважатися ядерною зброєю.

Поделиться публикацией