ПУТІН ВЧЕРГОВЕ ПРИГРОЗИВ ЯДЕРНИМ УДАРОМ

Президент РФ Володимир Путін у новому зверненні накинувся зі звинуваченнями Заходу. Мовляв, деякі високопосадовці провідних держав НАТО «дозволяють собі» говорити про «можливість і допустимість застосування проти Росії зброї масового ураження». Глава Кремля пригрозив ядерним ударом, сказавши, що РФ теж має відповідне озброєння.

Він сказав, що його країна «теж має у своєму розпорядженні різні засоби ураження». «А щодо окремих компонентів – і більш сучасні, ніж у країн НАТО», – запевняє Путін. Його звернення транслювалось пропагандистськими телеканалами вранці 21 вересня.

Президент країни-агресорки цинічно сказав, що ядерний шантаж нібито застосовує саме Захід, хоча російські ЗМІ, зокрема й державні, не раз розмірковували, скільки летітимуть російські ядерні ракети, спрямовані на західні столиці.

Більше того, США нібито підштовхують Україну до перенесення бойових дій «на територію Росії», заявив Путін.

Але, за його словами, «роза вітрів може розвернутися в їхній бік». «При загрозі територіальній цілісності Росії ми використовуємо всі методи, включаючи ядерну зброю. Це не блеф«, – сказав російський лідер.

Зазначимо, що після так званих «референдумів», задуманих окупантами вже цього місяця на захопленій території, РФ може оголосити українські регіони «російськими».

Виступ Путіна транслювався 21 вересня 2022 року.

Президент Російської Федерації оголосив часткову мобілізацію у своїй країні, яка стартує вже з 21 вересня. Також Путін знову озвучив цілі «спецоперації». Вони нібито залишаються незмінними: «ЛНР» «звільнено» повністю, «ДНР» – частково.

Поделиться публикацией