ПРО МОЖЛИВІСТЬ ПОВНОЇ ДЕОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ЛІТА 2023 РОЗПОВІВ ГЕНЕРАЛ США БЕН ХОДЖЕС

Колишній командувач військ США в Європі та генерал армії США у відставці Бен Ходжес 26 жовтня повторив свій раніше висловлений прогноз про те, що Збройні сили Україні здатні вже цього року деокупувати території, захоплені росіянами після 24 лютого, а навесні звільнити Крим. Таку заяву він зробив під час ефіру в YouTube-каналі «Фейгін Live».

Він сказав, що чітко бачить те, що росіяни провалили усі свої завдання і не досягли жодної стратегічної цілі. А вся ескалація, яку ми бачимо зараз, зокрема атаки дронами-камікадзе та ракетами, покликана лише затягнути конфлікт. Затягуючи конфлікт, на думку Ходжеса, росіяни хочуть переконати союзників, зокрема США, схилити Україну до поступок.

Якщо оцінювати ситуацію на фронті, то у нього позитивні для України прогнози.

«Я вірю, що українські війська відведуть окупаційні війська Росії до лінії 23 лютого упродовж двох місяців. І вони звільнять Крим до літа 2023 року. За умови, що США підтримуватимуть Україну, як і раніше, і всі санкції проти Росії залишаться, як є», – сказав генерал.

На його думку, Кремль розуміє реальний стан справ на фронті, саме тому вдається до затягування часу.

Нагадаємо, раніше він також заявляв, що окупаційним підрозділам Росії буде важче воювати взимку, ніж українським захисникам. Все тому, що у них дуже погане оснащення, непідготовлені та ненавчені військовослужбовці.

Поделиться публикацией