ПРИ БУДІВНИЦТВІ ТРЬОХ ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ МОУ НЕ БУДЕ ВИКОРИСТАНО ЖОДНИХ РОСІЙСЬКИХ КОМПОНЕНТІВ – Ю. ГУСЄВ

При будівництві трьох військово-транспортних літаків Ан-178, які замовило Міністерство оборони у ДП «Антонов», не буде використано жодних російських компонентів.

Про це 28 вересня ц.р. повідомив портал Укрінформ, посилаючись на виступ генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва  під час круглого столу «Імпортозаміщення: потенціал розвитку внутрішнього виробництва та зміцнення незалежності держави» повідомив.

«Повна ліквідація залежності від постачання матеріалів з Російської Федерації – один з головних пріоритетів. Контракт на будівництво трьох літаків Ан-178, який наприкінці грудня минулого року був підписаний в присутності Президента України Володимира Зеленського, передбачає, що усі компоненти будуть імпортозаміщені», – розповів він.

Щоб побудувати український літак Ан-178 без російських компонентів, «Антонову» доведеться замінити 54% усіх комплектуючих, що використовують в судні. Насамперед ідеться про систему життєзабезпечення, транспортне обладнання, систему керування, спеціальні системи

Поделиться публикацией