ПОЛЬЩА ПІДТРИМУЄ НАДАННЯ УКРАЇНІ ЧЛЕНСТВА В НАТО

Польща та інші друзі України в НАТО підтримують надання Україні найближчим часом Плану дій щодо членства (ПДЧ) в Північноатлантичному альянсі.

Про це 4 травня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на заяву президента Польщі Анджея Дуди під час спільного з главою Української держави Володимиром Зеленським брифінгу у Варшаві.

– Ми також обговорювали (із Президентом України – ред.) питання щодо наближення саміту НАТО, який у середині червня відбудеться у Брюсселі… Там обговорюватиметься питання формального визначення шляху, яким Україна має прямувати до членства в Північноатлантичному альянсі – дорожньої карти до цього членства, – наголосив Дуда.

За його словами, це зараз «фундаментальна справа» за яку бореться Україна, і на цьому шляху Польща та «інші друзі з цієї частини Європи» підтримують Київ.

Президент Польщі зауважив, що на саміті НАТО обговорюватиметься також питання концентрації російських військ біля кордону України.

Дуда повідомив, що за тиждень у столиці Румунії відбудеться саміт лідерів «Бухарестської дев’ятки» (східноєвропейських країн-членів НАТО: Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Чехії), на якому йтиметься про безпекові питання.

– Думаю, що питання України і Білорусі будуть дуже важливими темами, особливо України і російської присутності біля українських кордонів, – наголосив польський лідер.

Поделиться публикацией