НІМЕЧЧИНА ІМОВІРНО ВИКУПИТЬ У КАТАРУ 15 УСТАНОВОК GEPARD

Уряд Німеччини збирається викупити у Катару 15 зенітних установок Gepard і боєприпаси до них для подальшої передачі Україні.

Про це 3 лютого ц.р. повідомив Главком, посилаючись на Süddeutsche Zeitung.

За даними джерела видання, установки Gepard виявилися особливо успішними у боротьбі з повітряними нальотами, але, за інформацією газети, в Україні залишилося лише близько 30 тис. снарядів до них, і тому Gepard майже не використовується в наземних боях, а в основному для боротьби з безпілотниками. Зазвичай з нього стріляють лише в економному режимі.

Відразу після закінчення фіналу Чемпіонату світу з футболу німецькі чиновники з’явилися в МЗС Катару з проханням обговорити продаж 15 установок Gepard і боєприпасів до них, які були доставлені в країну Перської затоки для захисту стадіонів.

З того часу робилися спроби вести справи з Катаром, насамперед щоб отримати більше боєприпасів. Новий міністр оборони Борис Пісторіус підтримує викуп 15 установок Gepard та боєприпасів до них.

«Gepard дуже добре зарекомендували себе у війні в Україні. Якби ми могли отримати більше від наших партнерів, це, безумовно, допомогло б українцям», — сказав він.

Поделиться публикацией