НІМЕЦЬКІ «ЗЕЛЕНІ» ВИМАГАЮТЬ ВІД ШОЛЬЦА НАДАТИ УКРАЇНІ ТАНКИ – DER SPIEGEL

Німецька партія «Зелені» вимагає від Олафа Шольца розширити військову допомогу Україні, зокрема надати сучасні танки.

Про це пише Der Spiegel.

Після того, як США заявили про намір надати Києву комплекси Patriot, «Зелені» посилили заклики щодо розширення збройної допомоги з боку ФРН.

«Німеччина повинна скористатися моментом і якісно скорегувати свою військову підтримку. Це стосується поставок бойових танків і бронетранспортерів західного зразка, таких як Leopard», – заявила представниця партії в парламентському комітеті з питань оборони Сара Нанні.

Голова німецько-української парламентської групи Робін Вагенер додав, що прохання Києва про європейські танки – це «не нездійсненна мрія, а конкретний аналіз потреб на тлі російської мобілізації».

Нагадаємо, «Зелені» виступають за посилення військової підтримки України практично із самого початку повномасштабної війни. Після падіння у Польщі ракет з української ППО С-300 вони наполягали на передачу саме Україні, а не Польщі німецьких комплексів Patriot. Ініціативу з надання ЗСУ німецьких танків вони активно просувають в уряді з листопада.

Нагадаємо також, німецька опозиційна партія «Християнсько-соціальний союз» звернулася до федерального уряду своєї держави з закликом надати Україні зенітні ракетні системи Patriot після оголошення про таку допомогу з боку Сполучених Штатів Америки.

Поделиться публикацией