«НІБУЛОН» ВІДРЕМОНТУЄ КОРАБЕЛЬ «КРИМ»

За новим тендером від 21 липня 2020 року корабель ІІІ рангу «Крим» відремонтує компанія «Нібулон».

Про це 31 липня ц.р. повідомив Український мілітарний портал.

Як ми вже повідомляли, за оголошеним 25 червня тендером на ремонт корабля ІІІ рангу «Крим» виконавця робіт не знайшлось, бо не було подано жодної пропозиції.

Оголошена вартість складала 7 млн гривень, «Нібулон» же подав суму у 5 947 816  гривень, інша пропозиція від приватного підприємства «ПІ. ЕЙ. АЙ. ШИПМЕНЕДЖМЕНТ ІНК» складала 6 800 069 гривень.

Третій учасник – ПрАТ «ІСРЗ» в ході торгів свою пропозицію не знижував.

В ході робіт відбудеться ремонт із заміною пошкоджених ділянок обшивки корпусу, палуби, водозаборної арматури, рульового пристрою, гребних гвинтів, водопровідних та пожежних систем, а також низки інших агрегатів та систем корабля.

За тендерною документацією термін ремонту складатиме до 45 діб з моменту прийняття корабля в ремонт, але не пізніше 30 жовтня 2020 року.

Раніше з’явилась інформація, що регіональним управлінням Морської охорони було прийняте рішення щодо переобладнання корабля ІІІ рангу «Крим» (BG 01) у навчальне судно.

Корабель буде використовуватися для практики курсантів Навчального центру Морської охорони, що в місті Ізмаїл.

Корабель «Крим» (BG 01) 2 березня 2014-го року за для унеможливлення його захоплення окупантами, здійснив перехід з Севастополя до Одеси. Окрім нього в складі загону прийшли «Григорій Куроп’ятников» (BG 50), «Дарниця» (BG 116), «Ватутінець» (BG 117) та «Миколаїв» (BG 57).

Корабель «Крим» (BG 01) проекту 1360, шифр «Чайка», було закладено 7 січня 1977 року на суднобудівному заводі «Алмаз» у Санкт-Петербурзі (тоді Ленінград). Спуск на воду відбувся 16 серпня 1978-го року, а введення до бойового складу – 31 серпня 1978-го року.

Як і однотипний «Кавказ» відноситься до прикордонних сторожових кораблів спеціальної служби для перевезення генеральних секретарів та членів політбюро ЦК КПРС під час їх перебування на державних дачах у Ялті та Сочі. Після розпаду СРСР «Крим» відійшов Україні, а «Кавказ» Росії. Де кораблі використовувались для роботи з першими особами держав.

Поделиться публикацией