НЕЗАБАРОМ ВІДРЕМОНТОВАНІ В ЛИТВІ LEOPARD 2 ПОВЕРНУТЬСЯ НА ПОЛЕ БОЮ В УКРАЇНУ

На Гайжюнському військовому полігоні в Литві були продемонстровані відремонтовані танки Leopard 2, які привезли з України. Незабаром вони повернуться на поле бою в Україну.

Про це 15 грудня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на пресслужба міноборони Литви.

«Литва послідовно підтримує боротьбу України за незалежність і не лише надсилає військову підтримку, а й допомагає ремонтувати танки Leopard, які вкрай потрібні на полі бою. Сьогодні ми можемо побачити, як виглядає відремонтований і відроджений потужний танк, який незабаром буде повернений в Україну», – сказав міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас під час відвідування Гайжюнського полігону литовської армії.

Міністерство зазначає, що ремонт танків у Литві здійснює компанія Lithuania Defense Service (LDS). Це спільне підприємство, створене в Литві в 2022 році двома найбільшими виробниками військової техніки в Європі – німецькими компаніями Rheinmetall та Krauss-Maffei Wegmann, які постачають озброєння до країн НАТО. LDS обслуговує та ремонтує бойові машини, що знаходяться на озброєнні сил союзників НАТО, дислокованих у регіоні країн Балтійського моря.

Ремонтна майстерня Lithuania Defence Services, знаходиться в Йонаві. З жовтня цього року вона ремонтує пошкоджені танки Leopard 2, привезені з поля бою в Україні.

 

Поделиться публикацией