НА КИЇВЩИНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗНАЧНЕ УГРУПОВАННЯ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК — ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОВА

«Ми спостерігаємо велике перегрупування російських військ, величезні колони йдуть у бік Росії, це колони більше сотні машин кожна. За останні дні ми зрозуміли, наскільки потужне й величезне угруповання розташоване на київському напрямку. Доки воно було замасковане… його не так було видно — зараз ми розуміємо, з якою силою зіткнулися. Але ця сила достатньо втратила боєздатність… тому більшість підрозділів виводяться для відновлення боєздатності», — заявив голова Київської ОВА Олександр Павлюк у ефірі телемарафону 31 березня.

Він також додав, що окупанти наразі проводять перегрупування. Частину підрозділів виводять з України, ймовірно, для відновлення боєздатності, але на Київщині залишається значне угруповання.

Голова Київської ОВА Олександр Павлюк припустив, що незабаром може бути відновлено автомобільний рух трасою М-06 на ділянці Київ–Житомир після звільнення низки прилеглих населених пунктів.

За його словами, українські захисники постійно проводять успішні контрнаступи на всіх напрямках. Однак він зазначив, що мирним жителям поки рано повертатися у звільнені райони — спочатку необхідно здійснити зачистку та розмінування території.

«Дуже багато населених пунктів звільнено, але говорити про це можна буде лише тоді, коли ми повністю зачистимо, створимо умови, що хоча б не вестимуть вогонь мінометні підрозділи, тоді всі процедури з зачистки, розмінування проведемо, і люди зможуть зайти до своїх населених пунктів», — розповів голова ОВА.

Раніше заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич заявив, що 31 березня майже 700 одиниць техніки РФ відійшли в бік білоруського кордону.

Поделиться публикацией