МІНСТРАТПРОМ ПРОВЕДЕ МІЖНАРОДНИЙ ОБОРОННИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ РОЗВИТКУ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

12 серпня 2021 року в Україні відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений розвитку оборонної промисловості на період до 2030 року. Організатором цього заходу є Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

 

Як повідомили в Мінстратпромі, до участі у Форумі запрошено керівництво держави, членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук України, вітчизняних та міжнародних об’єднань і організацій, дипломатичний корпус, іноземних інвесторів з більш ніж 20-ти країн, провідних експертів та політиків, керівників підприємств у сфері оборонно-промислового комплексу.

У рамках Форуму можна буде ознайомитися з експозицією новітніх досягнень у сфері ОПК, зокрема з продукцією оборонних підприємств і науково-технічними інноваційними розробками закладів вищої освіти.

Офіційне відкриття Міжнародного оборонного інвестиційного форуму відбудеться 12 серпня о 10-й годині 30 хвилин за адресою: майданчик «Sikorsky Challenge 2021», Київський політехнічний інститут, проспект Перемоги, 37, м. Київ. Здійснюватиметься пряма трансляція заходу.

Міжнародний оборонний інвестиційний форум пройде відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 р. № 583 на виконання указу Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України» від 21 жовтня 2020 року № 459.

Співорганізатори заходу: НТУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського; Міністерство оборони України; Міністерство закордонних справ України; Міністерство освіти і науки України; Державне космічне агентство України; Державний концерн «Укроборонпром»; ГС «Ліга оборонних підприємств України»; ГС «Асоціація виробників озброєння та військової техніки України»; Національна академія наук України.

Поделиться публикацией