МІНОБОРОНИ ЗАМОВИТЬ ДВІ ПАРТІЇ МОДЕРНІЗОВАНИХ УСТАНОВОК «ШИЛКА» — ГЕНДИРЕКТОР ДП ЗАВОД «АРСЕНАЛ» ІГОР ВОЛОЩУК

Міноборони збирається замовити дві партії модернізованих 3СУ-23-4М-А1 «Шилка». Цю інформацію підтвердив 24 листопада генеральний директор ДП завод «Арсенал» Ігор Волощук. Він відзначив, що Міноборони зацікавлене в цьому озброєнні й надає всю необхідну підтримку. Про це повідомляє Міноборони.

 

— Контракт перебуває в стадії укладання. Всі необхідні матеріали передані нам Міністерством оборони. За планом контракт має бути укладений найближчим часом в рамках держзамовлення цього року. Також, додатково, розглядається замовлення на певну кількість одиниці цієї техніки в ДОЗ-2021, — прокоментував хід роботи над замовленням Ігор Волощук.

 

У Міністерстві оборони України зазначили, що з метою комплектування зенітних підрозділів Збройних Сил України модернізованою ЗСУ-23-4М-А1, виконання цього заходу включено до державного оборонного замовлення на 2020 рік.

 

В умовах обмеженого фінансового ресурсу, у тому числі через наслідки карантинних заходів, підприємство здійснило підготовку виробничої бази. Відповідна робота розпочалася ще у 2019 році та у листопаді цього року надало Міністерству оборони України необхідні розрахунки з висновками для підготовки проєкту державного контракту.

 

Перший контракт з ДП завод «Арсенал» за планом буде укладений вже в поточному році.

 

Поделиться публикацией