МІНЕРАЛ-У» ПРОЙШОВ ЗАВОДСЬКІ ВИПРОБУВАННЯ

Мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У», який розробило ДП «Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація», що входить до складу Укроборонпрому, успішно пройшов заводські (попередні) випробування.

Про це 28 жовтня ц.р. повідомили в прес-службі ДК «Укроборонпром».

«Мінерал-У» виявляє та класифікує надводні об’єкти на відстані до 500–600 км завдяки пасивному каналу, а дорозвідку можна проводити з використанням активного каналу.

На першому етапі було перевірено технічні параметри кожної частини комплексу окремо: потужність передавача, чутливість приймача, час затримки, технічні властивості тощо.

Під час другого етапу РЛК було встановлено на шасі, після чого випробувано у цілому. Фахівці підприємства перевіряли дальність виявлення цілей, роботу в широкому спектрі частотних діапазонів, мобільність комплексу та інші параметри.

За підсумками випробувань «Мінерал-У» було визнано таким, що відповідає заявленим тактико-технічним характеристикам. На черзі – державні випробування РЛК, який передусім призначено для роботи разом  з береговим ракетним комплексом «Нептун».

Вперше цей радіолокаційний комплекс продемонстрували широкому загалу під час військового параду до 30-річчя незалежності України, який відбувся у Києві 24 серпня. РЛК також можна було побачити на цьогорічній виставці «Цифрове майбутнє армії», присвяченій Дню захисників і захисниць України.

Поделиться публикацией