МО ІТАЛІЇ ПРОСИТИМЕ ПАРЛАМЕНТ КРАЇНИ УХВАЛИТИ НОВИЙ ЗАКОН ПРО ПОСТАВКИ ВІЙСЬКОВОГО ТА ЦИВІЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

Міністерство оборони Італії проситиме парламент країни ухвалити новий закон про поставки військового та цивільного призначення для України на 2023 рік.

Про це 21 листопада ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяу міністра оборони Італії Гвідо Крозетто.

Як зазначається, італійська влада може щоразу надсилати допомогу Україні без дозволу парламенту на підставі указу, термін дії якого закінчується наприкінці цього року.

«Міністерство оборони незабаром запропонує продовжити цей захід, поширивши його дію на весь 2023 рік», — сказав Крозетто в інтерв’ю газеті Il Foglio.

За словами міністра, Італія продовжуватиме постачати зброю, як це робила раніше, «в терміни і способи, які ми погодимо з нашими атлантичними союзниками та з Києвом».

Крозетто належить до партії «Брати Італії», правої партії нового прем’єр-міністра Італії Джорджії Мелоні, яка є рішучою прихильницею України.

Як повідомляв Укрінформ, 18 жовтня міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Італія надала Україні новий пакет військової допомоги.

 

Поделиться публикацией