МО США ОГОЛОСИЛО ПРО ВИДІЛЕННЯ УКРАЇНІ НОВОГО ПАКЕТУ ДОПОМОГИ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ

Міністерство оборони США оголосило про виділення Україні нового пакету допомоги у сфері безпеки на суму $325 мільйонів, який включає додаткові ракети для HIMARS та інших систем, боєприпаси, інше озброєння й техніку.

Про це 19 квітня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на офіційне повідомлення Пентагону.

Зазначається, що пакет містить озброєння й боєприпаси, «необхідні для посилення захисників України на полі бою», на суму до $325 мільйонів. Допомога виділяється за механізмом Presidential Drawdown (за президентськими повноваженнями – ред.), що означає забезпечення негайних поставок в Україну з наявних резервів Пентагону.

За інформацією Міноборони США, новий пакет включає боєприпаси для систем HIMARS; артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм; ракети для систем TOW; комплекси протитанкової зброї АТ-4. Крім того, Україні передаються протитанкові міни;

високоточні авіаційні боєприпаси; підривні боєприпаси для прибирання перешкод; понад 9 мільйонів патронів до стрілецької зброї; чотири ремонтні машини МТЗ. До пакету також входить тестове й діагностичне обладнання для ремонту техніки; обладнання для безпеки портів і гаваней; запчастини та інше польове устаткування.

«США продовжать працювати зі своїми союзниками й партнерами, щоби забезпечити Україну можливостями для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі у сфері безпеки»,- підкреслили в американському оборонному відомстві.

 

Поделиться публикацией