КОМАНДИРА ВОРОЖИХ ВІЙСЬК, ЯКИЙ ҐВАЛТУВАВ І ВБИВАВ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ, ЛІКВІДОВАНО

Українська армія зуміла знищити ворожого командира та садиста Михайла Романова, який ґвалтував жінок та вбивав їх на очах у дітей. Також нелюд, що став грузом-200, заохочував до вбивства цивільних серед своїх підлеглих. Про це в Instagram повідомив український актор та телеведучий Андрій Джеджула.

Крім того, документальне підтвердження, що нелюд убитий показав редактор порталу «Rusjev» Віталій Рождаєв. Фотографію з трупом колишнього командира окупантів надіслали його дружині Альбіні. Українські воїни також додали, що разом із командиром на той світ відправили багато його нелюдів товаришів по службі.

Ліквідований командир творив злочини на території Київської області. За розповідями очевидців, військовий злочинець ґвалтував українських жінок та вбивав мирних жителів. За його наказом окупанти вдиралися до будинків місцевих жителів і грабували їх.

З самого початку вторгнення Росії на територію України з 24 лютого, до Офісу омбудсмена почала надходити інформація про скоєння окупантами насильницьких злочинів.

«З початку озброєної агресії Росії проти України на «гарячу лінію» уповноваженого з прав людини надходить інформація про скоєння російськими загарбниками насильницьких злочинів, зокрема проти статевої свободи та статевої недоторканності особи», — зазначили в Офісі омбудсмена. Також уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денисова повідомила, що в населених пунктах, тимчасово захоплених або оточених ворогом, російські військові катують місцеве населення: забирають їжу, виганяють із будинків, викрадають транспорт, вирізують худобу.

Відомо, що на Сумщині окупанти виганяють людей з будинків та займаються мародерством. Вони використовують відсутність гуманітарних коридорів і влаштовують марші озброєння. Таким чином, села, куди заходить ворог на нічліг, страждають найбільше.

Загарбники вриваються в будинки, виганяють людей на вулицю та забирають їжу, а також вирізують худобу та птицю. Водночас у Херсонській області у селищі Високопілля окупанти викрадають цивільний транспорт для переміщення, а у місцевих мешканців забирають документи на транспорт.

Поделиться публикацией