ЗСУ ПОЧНУТЬ ВИТІСНЯТИ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ ІЗ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 2023 РОКУ — ЕКСПЕРТ

Військовий аналітик Майкл Кларк зробив прогноз, що українські захисники почнуть витісняти російських окупантів із території нашої країни у першій половині 2023 року. Тоді, на його думку, в армії РФ почнуть закінчуватися основні ресурси.

Перешкодити цьому змогла б хіба що загальна мобілізація в РФ, проте її не можна ввести без офіційного оголошення війни. Професор розповів, що відбуватиметься на полі бойових дій, у своєму матеріалі для Sky news.

«Моя оцінка така, що Росію почнуть витісняти з завойованої території в першій половині наступного року через нестачу всіх основних речей, яких вона потребує (крім артилерійських знарядь і снарядів), якщо вона не проведе якоїсь значної мобілізації», – зазначив Кларк.

Він зазначив, що у поєднанні зі старим озброєнням та численними повідомленнями про низький моральний дух на передовій постає питання про те, наскільки ефективне вторгнення.

«Тоді на передовій відбувається неабияка кількість заколотів. Але саме по собі це не зупинить наступ. Росія зараз пропонує великі суми (у 3-4 рази більше за середню місячну зарплату) за те, щоб молоді люди підписували військовий контракт і служили практично без підготовки. Відчайдушна штука, але РФ продовжуватиме згодовувати молодих людей на війну. Багато хто з них помре з величезними банківськими рахунками вдома», – розповів аналітик.

За словами Кларка, президент РФ Володимир Путін настільки захоплений цією війною, що знайде способи мобілізації, щоб Росія, ймовірно, продовжувала постачати людей та техніку на війну, навіть незважаючи на те, що їх активно знищують українські сили оборони чисельністю від 700 000 до одного мільйона людей, що використовують західні технології.

«Російська армія мирного часу налічує 280 000 осіб, вона дуже погано організована і глибоко корумпована. Тож Путіну доведеться готувати країну до повноцінної «війни». Це буде божевілля, але я думаю, що саме це він і зробить – одне шалене рішення поверх іншого — так діють диктатори під час свого падіння», – резюмував аналітик.

Поделиться публикацией