ЗА 6 РОКІВ ВІЙНИ ЛИШЕ 13% ЗРАЗКІВ ОЗБРОЄННЯ РОЗРОБЛЕНО НА ВИМОГУ ГЕНШТАБУ — DEFENSE EXPRESS

Мова йде про зразки ОВТ, розробкою яких займались українські підприємства з заданими характеристиками та відповідним фінансуванням з боку держави

Про це під час круглого столу «Оптимальний шлях переозброєння: як створити ефективну систему в державі», який пройшов 19 листопада ц.р., повідомив заступник міністра оборони України Олександр Миронюк.

Про виступ чиновника повідомив 20 листопада Defense Express.

За його словами частка зразків озброєння, які були розроблені на вимогу Генерального штабу від загальної кількості зразків прийнятих на озброєння та постачання Збройних сил України в період в період з 2014 по 2020 рік складає 13%.

«Розроблено на вимогу Генерального штабу лише 13% від всіх видів продукції. 72% розроблено підприємствами в ініціативному порядку, без визначення потреб Генерального штабу і намірів Збройних сил України щодо закупівлі (цієї) оборонної продукції», — відзначив Олександр Миронюк.

 

Заступник міністра оборони України Олександр Миронюк

При цьому він додав, що за цей же період 15% зразків прийнятих на озброєння та постачання ЗСУ, це оборонна продукція іноземного виробництва.

Повну інформацію про круглий стіл, включно відео трансляцію, можна переглянути тут:

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/3138360-optimalnij-slah-pereozbroenna-ak-stvoriti-efektivnu-sistemu-v-derzavi.html

Поделиться публикацией