ЗА ОСТАННЮ ДОБУ ЗАФІКСОВАНО 28 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 У ЗСУ

За останню добу зафіксовано 28 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Всього за час пандемії одужало – 2830 осіб, летальних випадків – 11.

Про це 12 жовтня ц.р. повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на  Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 479 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 61 особа.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 8 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військово-клінічний госпіталь» – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 7 військовослужбовців). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне для цього лікування.

Дії медичного персоналу ЗСУ під час підозри на захворювання COVID-19

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 20 осіб (Київська область – 11 військовослужбовців та 7 працівників Збройних Сил України, Запорізька та Чернігівська області – по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

 

 

Поделиться публикацией