ДЕСЯТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ SIKORSKY CHALLENGE СТАРТУЄ У КИЄВІ

Десятий фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» відбудеться 12-14 серпня в Національному технічному університеті «КПІ ім. Сікорського» у Києві.

Про це повідомили 11 серпня ц.р. повідомили організатори заходу.

«Щороку на конкурс Sikorsky Challenge надходить близько 200 інноваційних стартап-проєктів. Та цьогоріч ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок — 320 охочих узяти участь. З них експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок у шістьох напрямах: оборона й безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека«, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, упродовж трьох конкурсних днів міжнародне журі та інвестори обиратимуть переможців, які отримають фінансову підтримку та сприяння в реалізації.

Показово, що на фестивалі значне місце відводитиметься темі оборонних розробок. Тому в перший день фестивалю, 12 серпня, відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум. На ньому обговорюватимуть стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України до 2030 року. Головуватиме на заході віцепрем’єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Організатори фестивалю: Міністерство освіти і науки, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Укроборонпром, Міністерство цифрової трансформації та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Поделиться публикацией