В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО ТАНКА Т-72

На полігоні «Десна» в Чернігівській області тривають випробування модернізованого танка Т-72, що призначається для Збройних сил України. Бригада фахівців-випробувальників Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки здійснюють перевірку основних тактико-технічних характеристик танка. Випробування відбуваються в умовах, наближених до реальних умов експлуатації танка, повідомило Міністерство оборони України в неділю, 5 квітня.

Повідомляється, що на дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлено прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю використання керованої ракети.

Крім того, модернізований Т-72 оснащений сучасною цифровою радіостанцією і супутниковою навігаційною системою. Це дозволить більш ефективно використовувати озброєння танка в бою.

На Т-72 встановлений потужішний двигун, що обумовлено збільшенням маси танка. Замінені елементи ходової частини і додана система відеопаркування для спрощення маневрування.

Також на модернізованій машині вдосконалено система динамічного захисту та оновлено протипожежне обладнання.

Програма випробувань включає бойові стрільби для оцінки ефективності озброєнь, якими оснащений дослідний зразок.

 

Поделиться публикацией