В УКРАЇНІ СТВОРЮЮТЬ ДРОНИ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ

Як пише DEFENSE EXPRESS, це ще один важливий напрямок, який дозволить збільшити результативність цього озброєння на полі бою
Розвиток напрямку бойових безпілотників, а передусім FPV-дронів — це не тільки про нарощення виробничих потужностей та закупівель цього озброєння, а також боєприпаси про до, а також й інші удосконалення цієї зброї, як-от оснащення дронів нічними камерами чи, наприклад, використання штучного інтелекту та інших технологій для покращення ефективності дронів на полі бою.
«Ми над цим дуже серйозно працюємо. Остання миля доведення до цілі, відслідковування цілі, вибір цілі штучним інтелектом — це той виклик, яким займається наша компанія і не тільки», — розповів в коментарі Defense Express голова правління альянсу «Нова енергія України» командир спецпідрозділу ударних дронів Валерій Боровик, наголошуючи на тому, що в Україні сьогодні активно працюють у напрямку модернізації можливостей дронів.
Зокрема зараз одна з компаній, що входить до складу альянсу («Перший контакт»), проводить фінальні одного з виробів, який вже демонструє результати на полігонах і невдовзі має показати свою ефективність на передовій.
«Хлопці доопрацювали з одним бойовим підрозділом те, що їм потрібно — зі штучним інтелектом, і не тільки зі штучним інтелектом, але й зі спеціальною системою зв’язку», — розповідає Боровик.

Поделиться публикацией