В РФ КРИТИКУЮТЬ СВОЇХ ДЕСАНТНИКІВ ЗА ПРОВАЛИ НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ — ISW

Військові експерти РФ вже відкрито пишуть про неспроможність десантників вести війну, що сприяло невдачі всього російського вторгнення. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться в аналізі вашингтонського аналітичного  Institute for the Study of War (ISW, Інститут вивчення війни).

“Російські військові блогери все більш відкрито критикують російське військо за неспроможність розв’язувати структурні проблеми російських повітряно-десантних військ, звертаючи увагу на нездатність ПДВ вести війну, для чого вони тренувалися в мирний період. Цей провал зіграв не останню роль у загальній російській невдачі під час первинного вторгнення”, — стверджує ISW.

Зазначається, що російські десантники не запровадили нову організаційну структуру, хоча необхідність цього була очевидною ще до вторгнення. Окрім цього, броньована техніка, яку використовують ПДВ, є надто важкою для успішного десантування і недостатньо міцною для дієвого захисту від вогню.

“Нездатність російського війська винести уроки — чи правильні уроки — з навчань чи бойових дій, це тренд, який ISW помічає все частіше”, — підсумовується в аналізі.

Очевидним прикладом цього є те, що на початку вторгнення росія не змогла організувати успішне управління 120 батальйонно-тактичними групами, зібраними на кордонах України, хоча раніше ефективно використовувала менше кількість цих підрозділів у Сирії у 2016-му.

Поделиться публикацией