ВР ВИДІЛИЛА ГРОШІ «ПІВДЕНМАШУ»

Верховна Рада внесла зміни до закону про держбюджет-2020, за яким виділила гроші «Південмашу» (Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова»).

Про це 14 липня ц.р. повідомив Укрінформ.

Ухвалення законопроєкту №3697 в другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками підтримали 324 народні депутати.

Законом передбачено введення нової бюджетної програми “Поповнення статутного капіталу державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” на погашення заборгованості з виплати зарплати, єдиного соціального внеску, окремих податків та перед державою за витратами бюджету” з обсягом видатків 2318,228 млн грн.

Кошти пропонується спрямувати шляхом зарахування до статутного капіталу з наступним спрямуванням на погашення заборгованості підприємства до бюджету та державних цільових фондів. На переконання авторів законопроєкту, це дозволить також підвищити капіталізацію підприємства.

Зазначається, що реалізація цього закону дозволить уникнути банкрутства Південмашу, забезпечить умови для збільшення обсягів виробництва та його диверсифікації та приведе до підвищення конкурентоспроможності України на світовому ринку космічного машинобудування та озброєнь.

Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» українське підприємство із виробництва ракетно-космічної техніки та технологій оборонного, наукового та народногосподарського призначення в місті Дніпрі.

 

 

Поделиться публикацией