БРИТАНІЯ ПЕРЕДАСТЬ УКРАЇНІ ПРОТИКОРАБЕЛЬНІ РАКЕТИ BRIMSTONE, ЗЕНІТНІ СИСТЕМИ STORMER ТА РАДАРИ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ АРТИЛЕРІЇ — ДЖОНСОН

Прем’єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон анонсував передачу Україні протикорабельних ракет Brimstone, зенітних систем Stormer і 300 млн фунтів на іншу військову допомогу.

Про це Джонсон заявив під час онлайн-звернення до Верховної Ради України, передав УНІАН.

«У найближчі тижні, ми у Сполученому Королівстві надішлемо вам протикорабельні ракети Brimstone і зенітні системи Stormer», — наголосив Джонсон.

Також голова уряду Великої Британії зазначив, що Україні вже передають броньовані транспортні засоби для евакуації цивільних з районів, які зазнають нападу, і також для захисту посадовців.

«І я можу оголосити сьогодні про новий пакет допомогу уряду Сполученого Королівства на загальну суму 300 мільйонів фунтів, яка включає радіолокаційні станції для визначення місцезнаходження артилерії, з якої бомбардуються ваші міста, дрони великої вантажопідйомності для здійснення поставок вашим силам, і тисячі приладів нічного бачення», — наголосив Джонсон.

Прем’єр Британії пообіцяв продовжувати разом з іншими дружніми країнами постачати Україні допомогу в озброєнні, фінансах і гуманітарній підтримці.

Джонсон уточнив, що відповідна підтримка буде надаватися Україні до того часу, поки не буде реалізовано довготермінову мету — зміцнення України таким чином, аби жодна країна ніколи не посміла знову нападати на неї.

Поделиться публикацией